Kariéra

Sháníme brigádníky na sezonu 2020 (v případě dohody i déle)

Typ úvazku:  Brigáda DPP

Datum nástupu:  Datum nástupu

Snáníme parťáky/-čky do týmu občertvení Kuželkárna v central parku Prahy 13. Potřebujeme každoročně duben-září cca 3-5 brigádníků na střídání směn a pomoc při obsluze hostů v našem rodinném občerstvení.

Jde o sezonní (případně mimosezónní) rychlé občerstvení se zahrádkou, kde čepujeme a připravujeme nápoje, jednoduché pokrmy, údržujeme provozovnu a její blízké okolí v čistotě.

Práce při studiu lze zvládat – preferujeme studenty (ideálně v oboru pohostinství a jemu blízkých oborů)

Pracovní náplň

obsluha hostů, čepování a příprava horkých a studených nápojů, příprava a servírování jednodušších pokrmů, doplňování zboží, úklid provozovny včetně zahrádky, sezonní úklidy a přípravy

Požadujeme :

Dovršenou plnoletost a zdravotní způsobilost

Základní znalost gastronomie a hygienických předpisů při práci s potravinami

Potravinářský průkaz, potvrzení lékaře o způsobilosti k výkonu činnosti

Slušné vystupování, upravený vzhled

Pracovní pružnost a dochvilnost, poctivost

Nabízíme :

Práce v mladém kolektivu

120Kč za každou odpracovanou hodinu

Případné osobní ohodnocení dle vedoucího směny

Stabilní klientelu

Příjemné prostředí a okolí centrálního parku

Struktorovaný životopis zasílejte na emai info@kuzelkarna.net nebo volejte +420 607 875 853  (v případě nezastižení pošlete info sms)

www.kuzelkarna.net

www.facebook.com/kuzelkarna